Football Manager 2012 Türkçe Yama

FM 2012 Türkçe Yama Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 71.1 MB
  • Version 1.6
  • Dil Türkçe
  • Firma
Dünyanın en iyi futbol oyunlarından biri olan Football Manager oyun serisinin 2012 yılında yayınlanan oyunu için Türkçe dil eklentisi.
Dünyanın en iyi futbol oyunlarından biri olan Football Manager oyun serisinin 2012 yılında yayınlanan oyunu için Türkçe dil eklentisi.

Futbol konusunda yeteneklerinizi sahada değil, saha dışında göstermeye çalıştığınız bu efsane oyunu, bu eklenti ile Türkçe olarak oynayabilirsiniz. Böylece oyuna olan hakimiyetinizi artırabilirsiniz. bu yama hem orijinal hem de orijinal olmayan oyunlarda çalışmaktadır. Fakat yamayı aktif hale getirebilmek için kariyerinize yeniden başlamanız gerekmektedir. Yama ile bütün kulüp isimlerini, sakatlık isimlerini, sözleşme görüşmelerini, basın toplantılarını, futbolcu özelliklerini, turnuvaları, temsilcileri, ödülleri gibi bütün oyun içeriğini aslına uygun bir şekilde çevirilen hali ile Türkçe olarak oynayabilirsiniz.

KURULUM

Yamaya çift tıkladığınızda sizden oyunun yüklü olduğu klasörü bulmanızı isteyecektir. Oyunu hangi klasöre kurduysanız onu seçin ve kuruluma devam edin.

Oyunu tamamen kapattıktan sonra indirdiğiniz dosyayı C:/Program Files/Sega/Data/Languages klasörüne kurmalısınız.

İndirdiğiniz dosya içerisindeki Engilish.Ltc dosyasını kopyalayın ve C:/Program Files/Sega/Data/Languages klasörü içerisine yapıştırın. Ekrana gelen değişim onay penceresinde evet seçeneğini seçerek dosya değiştirme işlemini onaylayın. Oyunu tekrar çalıştırın. Oyun Türkçe olarak açılacaktır.

Fakat yinede oyun Türkçe olarak açılmadı ise cache klasörlerini silmeniz gerekebilir. Bunun için ise oyunu yine tamamen kapattıktan sonra ; 

Windows 7 kullanıcıları : C:/Kullanıcılar Eğer İngilizce İse Users De Olabilir/Kullanıcı Adınız/App Data/Roaming/Sports İnteractive/Football Manager 2012/Cache klasörünü silin.

Windows XP kullanıcıları : C:/Kullanıcılar/Documents And Settings/Kullanıcı Adınız/Roaming/Sports İnteractive/Football Manager 2012/Cache klasörünü silin.

Windows Vista kullanıcıları : C:/Kullanıcılar Eğer İngilizce İse Users De Olabilir/Kullanıcı Adınız/App Data/Roaming/Sports İnteractive/Football Manager 2012/Cache klasörünü silin.

Bu işlemin ardından oyunu tekrar açtığınızda oyunu Türkçe olarak oynayabilirsiniz. 
Daha Fazla Göster
Football Manager 2012 Türkçe Yama indir